Woman’s ile Bütün Kadınlar Özeldir...

+90 (532) 791 42 47 (HAIR) info@kadinsacekimi.com.tr

Biz Kimiz?

alev güner

Woman’s Saç Ekim Merkezi, Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek tamamiyle kadın uzmanlardan 

oluşan bir ekiple saçnakli ve saç tedavisi yapan bir kuruluştur.

Biz yıllardır erkeklere saç, sakal ekimi ve saç tedavisi yöntemleri ile ilgili hizmet vermekteyiz. Bugüne kadar binlerce saç ekim operasyonunu başarıyla gerçekleştirmiş olan merkezimiz; siz kadınların mahremiyetini göz önünde bulundurarak tamamı kadınlardan oluşan profesyonel bir ekip ile kadınlara özel saç ekimi yapmaktadır.

Neden Woman’s?

Günümüzde kadınlar her alanda ihtiyaçlarına çok rahat ulaşabilmektedirler. Fakat saç kaybı problemi yaşayan kadınlarımız için bu durum; konunun hassasiyetinden dolayı, eksik ve yetersiz kalmaktadır.

Bunu bugüne kadar operasyon yaptığımız erkek hastalarımızın geri bildirimlerinden de öğrenip neden kadının gücünü bu alanda da kullanmayalım dedik ve eşlerin, annelerin ve kız kardeşlerin ihtiyaçlarına cevap vermek istedik. Bu boşluğu doldurmak için tamamı kadınlardan oluşan uzman ekiplerle, kadın mahremiyetini göz önünde bulundurup, kadınlara gereken özen ve ilgiyi sağlamak adına Woman’s Saç Ekim Merkezini kurduk. 

Kadın güçlüdür, üretkendir, titizdir… Kadının; gücünü, üretkenliğini, titizliğini kullanarak  her şeyin en iyisini yapabileceğini biliyoruz. Sizlere bu konuda yardımcı olmak ve hizmet vermek için buradayız. Biz özeliz, sizin de bizimle kendinizi daha özel hissedeceginiz Woman’s Saç Ekim Merkezinde görüşmek dileği ile…

Yorum yok

Comments are closed.

Translate »

Bizi Ara