Woman’s ile Bütün Kadınlar Özeldir...

+90 (532) 791 42 47 (HAIR) info@kadinsacekimi.com.tr

Plastik Cerrahi

Plastik cerrahi denildiğinde akıllara sadece estetik uygulamalar gelir. Estetik uygulamalar plastik cerrahinin sadece küçük bir bölümüdür. Böyle düşünülmesinin en büyük sebebi güzellik amacıyla estetik cerrahi alanına başvurulmasıdır.
Plastik cerrahi sadece estetikten ibaret değildir kol, bacak, yüz nakillerine kadar büyük operasyonların yapıldığı bir bölümdür. Aynı zamanda çeşitli sebeplerden dolayı yaralanma, yanma ve cildinizde oluşan hasarları tedavi ederek doğal bir görünüm kazandırmak da estetik cerrahinin bölümüdür. Ayrıca plastik cerrahi sayesinde bişilerin dış görüntüsünde rahatsızlık duyduğu birçok problem düzeltilerek ruhsal ve psikolojik bozuklukların da önüne geçilir. Estetik anlamında yapılan birçok işlem plastik cerrahinin küçük bir alanından ibarretir.

Plastik Cerrahinin Sıklıkla Uygulandığı İşlemler

Plastik cerrahi alanına dünya genelinde sağlık konuları haricinde yapılan birçok operasyon için istekler vardır. Özellikle güzel ve estetik görüntü kazanma isteğiyle birçok kişi estetik cerrahi alanına yönelirler. Çeşitli organların görüntüsüne dair değişiklikler ve düzeltilmeler için estetik merkezimize sıklıkla başvuran kişilerin uygulamamızı istedikleri işlemlerin bağzıları şunlardır;

  • Estetik burun cerrahisi (rinoplasti)
  • Estetik meme cerrahisi (büyütme işlemleri, dikleştirme veya küçültme)
  • Estetik göz kapağı cerrahisi (blefaroplasti)
  • Kepçe kulak düzeltilmesi
  • Yüz gençleştirme girişimleri (yüz germe, alın germe, kaş kaldırma, boyun germe)

Plastik cerrahi uygulama alanlarından olan bu işlemler yaygın olarak yaptığımız operasyonlardır. Cerrahi estetik operasyonlar üzerinde uzun yıllardır profesyonel olarak çalışmaktayız. Botoks ve dolgu ise sıklıkla yaptığımız ve yoğun istek alarak çalıştığımız cerrahi dışı estetik işlemlerimizdendir.

Plastik Cerrahi Hizmetlerimiz

Plastik Cerrahi Alanındaki Hizmetlerimiz

Yorum yok

Comments are closed.

Translate »

Bizi Ara