Woman’s ile Bütün Kadınlar Özeldir...

+90 (532) 791 42 47 (HAIR) info@kadinsacekimi.com.tr

Kalça Estetiği (Brezilya Poposu) 

Kalça estetiği operasyonları son zamanlarda giderek yükselen estetik operasyonlar arasındadır. Vücudun belirli yerlerinden alınan yağlar belirli işlemler yapıldıktan sonra kalçaya enjekte edilerek dik ve dolgun görünüme sahip kalçalar meydana çıkar. Bu operasyonun sonrasında popo yapısı doldun ve doğal bir görünüme ulaştığı için herhangi bir operasyon olduğu belli olmaz. Eğer vücutta alınacak yağ dokusu bulunmuyorsa, dolgu maddeleri kullanılır.

Kalça Estetiği Operasyonu

Kalça estetiği bölgesel yağlarınızdan alınıp, kalçanıza yeniden enjekte edilmesi işlemidir. Yağları en saf ve en uygun kök hücreleri transfer ederiz. Bu şekilde sağlıklı sonuçlar almaya yardımcı olunur. Liposuction ile yağ ekstraksiyonu denilen bu işlem sayesinde yağ alındıktan sonra kök hücreden zengin olması sağlanır. Vücuttan yağ alımı liposuction ile gerçekleşir.

Kalça estetiği işleminde, yağların kök hücreden zengin hale getirilmesinde santrifüjleme işlemi uygulanır. Son adımda yağ enjeksiyonu kalçalara geri verilir. Bu operasyonda kalçalarınızın üst kadranını dolduracak şekilde uygulanır. Böylece popo yapısı kalkık ve dolgun olur. Bu operasyon sonucu ortaya çıkan görüntü vücut profilinizi daha çekici bir hale getirir.

Kalça estetiği için uyguladığımız işlemleri daha ayrıntılı olarak anlatacak olursak;

  • İnce kanüllü liposuction ile vücudun belirli bölgelerinden, 1mm çapında delikler açılır.
  • Bu deliklerden ince 3mm kanüller kullanılarak yağlar dışarı çıkartılır.
  • Küçük kanül delikler en küçük yağ yapılarını bile toplayacak özelliğe sahiptir.

Kalça estetiği yaptırmak için bizlere başvuran kişiler hayal ettiği forma kavuşarak sorunsuz bir şekilde günlük hayatlarına devam ederler. Estetik alanında gerçekleştirdiğimiz tüm operasyonlarımızda ağrısız anestezi comfortin uygulanmaktadır.

Kalça Estetiği Sonrası

Kalça estetiği operasyonu sonrasında hastalarımız kısa zamanda iyileşerek günlük rutinlerine ddönerler. Ağrısız ve rahat bir şekilde geçen operasyonumuz bitiminde dikkat edilmesi gereken tüm detaylar uzman doktorumuz tarafından sizlere iletilmektedir.

 

Makaleyi Beğendiniz Mi?

Oy vermek için yıldızlara tıklayın!

Ortalama puanı 4.9 / 5. Oy sayısı: 46

Şu ana kadar oy verilmedi! Bu yazıyı ilk değerlendiren siz olun.

Yorum yok

Comments are closed.

Translate »

Bizi Ara