Woman’s ile Bütün Kadınlar Özeldir...

+90 (532) 791 42 47 (HAIR) info@kadinsacekimi.com.tr

Meme Estetiği

Meme estetiği kadınların sıklıkla operasyonel yardım almak için başvurduğu bölümlerden biridir. Kadınların bazılarının göğüs yapısı küçük iken bazıları da aşırı büyüklüktür. Bu sebepten kadınların bazıları memelerinin küçük olmasından bazıları da büyüklüğünden dolayı rahatsız oladukları için değişim istemektedir.

Meme estetiği yapılma sebeplerinden biride, büyük ya da küçük meme dışında memelerin sarkık olmasından sebep mutsuz bir ruh hali içerisine girmektedir. Kadın hayatında mutluluk, özgüven dolayısı ile başarı gibi temel konularda kadının vücudunu beğenmesi önemli etkiye sahiptir. Meme görüntüsünün istenilen biçimde ve ölçüde olması da birçok kadın için günlük yaşama adapte ederek mutlu hissettiren etmenler arasındadır.

Meme Estetiği Çeşitleri

Meme estetiği görüntü rahatsızlığı ve şekil problemlerinden sebep sıklıkla yaptığımız operasyonlardır. Meme estetiği olarak operasyonlarımız şöyledir;

Meme küçültme operasyonu; sadece görüntü ile duyulan rahatsızlıklar olarak düşünülmemelidir. Büyük göğüsler kol, omuz ve sırt ağrılarına da sebep olmaktadır. Meme küçültme operasyonu uygulanırken aynı zamanda göğüs yapısını vücuda simetrik ve orantılı bir hale gitirilmektedir. Meme küçültme operasyonu uygulanırken aynı zamanda göğüsleri dikleştirerek güzel bir form kazandırmaktayız.

Meme büyütme operasyonu; meme protezi, silikon meme şeklinde yaptığımız operasyondur. Çeşitli sebeplerden dolayı sarkan göğüsler veya küçük ve şekilsiz memeler dik ve istenen büyüklükte bir forma sokulur. Böylece eskisinden daha özgüvenli ruh haline girersiniz.

Meme dikleştirme operasyonu; çeşitli sebeplerden dolayı sarkan veya kendiliğinden sarkık yapıda olan göğüslere yaptığımız çalışmalardır. Kolay ve rahat bir operasyondur. Kısa sürede memeler istediğiniz forma sokulur.

Memeye yağ enjeksiyonu; bu yöntem son zamanlarda sıklıkla talep edilen operasyonlardandır. Vücudun belirli yerinden liposakşın yöntemi ile alınan ve içerisinde kök hücre bulunan yağ dokuları memeye enjekte edilerek meme operasyonlarında kullanılmasıdır.

Meme onarımı ise çeşitli sebeplerden dolayı meme yapısında ki sorunlar ve görüntüden kaynaklanan rahatsızlıklara ilişkin yapılan operasyonlardır.

 

Makaleyi Beğendiniz Mi?

Oy vermek için yıldızlara tıklayın!

Ortalama puanı 4.9 / 5. Oy sayısı: 49

Şu ana kadar oy verilmedi! Bu yazıyı ilk değerlendiren siz olun.

Yorum yok

Comments are closed.

Translate »

Bizi Ara