Woman’s ile Bütün Kadınlar Özeldir...

+90 (532) 791 42 47 (HAIR) info@kadinsacekimi.com.tr

Ice Fue Saç Ekim Tekniği Nedir?

0
(0)

Ice Fue Saç Ekim Tekniği Nedir?

Ice Fue Tekniği diğer yöntemlerden ilk olarak doku alınmadan çalışılması sebebi ile ayrılmaktadır. Dokuya dokunmayıp saç ekim işlemini kök hücre üzerinde başlatmakta ve tamamlamaktadır. İşlem yapılacak alanda kesi ve dikiş izi bırakmamaktadır. 05-07 mm aralığında sıyrık şeklinde çalışmalar maximum 2-3 günde kapanıp yok olur. Saç ekim izinin belli olmaması, hastanın doğal saçlara sahip olacağının göstergesidir.

Ice Fue Saç Ekimi Avantajları Nelerdir?

Bu yöntemin daha çok tercih edilmesinin nedenlerinden biri cerrahi bir yöntem olmaması ve operasyon sonrasında daha az ağrılı ve iyileşme süresinin kısa olmasıdır. Tahmini olarak 2 ay içerisinde saçlarınızın uzadığını fark edebilirsiniz. 5-6 ay içerisinde yeni saçlarınıza tamamen kavuşabilirsiniz. Ice Fue Saç Ekimi tekniği, uygulanan hastalarda en etkili sonuçları veren saç ekim tekniklerinin başında gelir. Seanslar için beklenmeye gerek yoktur, saç kökleri tek tek alınıp ekim işlemi yapılır. Ice Fue Saç Ekim Tekniğinde alınan saç kökleri diğer yöntemlere oranla çok daha fazladır. Tek seansta ortalama 4000-7000 arasında saç teli alınıp ekilebilir. Ice Fue Saç Ekimi Tekniği kötü saç ekimlerinin düzeltilmesinde önemli yere sahiptir.

Ice Fue Saç Ekimi Dezavantajları Nelerdir

Ice Fue Saç Ekim Tekniği diğer tekniklere göre daha uzun sürelidir. Zaman ve seans sayısının fazla olması fiyatın da diğer yöntemlere göre pahalı olmasına neden olur. Ekim başlamadan önce saçların traş edilmesi gerekir. Fue yönteminin ince saçlara uygulanması daha zordur.

Makaleyi Beğendiniz Mi?

Oy vermek için yıldızlara tıklayın!

Ortalama puanı 0 / 5. Oy sayısı: 0

Şu ana kadar oy verilmedi! Bu yazıyı ilk değerlendiren siz olun.

Author Info

Kadın Saç Ekimi

Yorum yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Translate »

Bizi Ara