Woman’s ile Bütün Kadınlar Özeldir...

+90 (532) 791 42 47 (HAIR) info@kadinsacekimi.com.tr

Bölgesel Saç Ekimi

Lokal saç ekimi ve kısmi saç ekimi isimleriyle de bilinen bölgesel saç ekimi; bölgesel saç kaybı oluşan kadınlara uygulanabilen, donör bölgeden saç köklerinin alınması ve saçsız alanlara nakledilmesiyle gerçekleştirilen bir saç ekimi operasyonudur.

Tepe ve şakak bölgelerinde hafif açılma gibi saç dökülmesi yaşayan hastalarla birlikte; kaza, saçkıran ve mantar hastalıkları da bölgesel saç dökülmesine sebep olur. Bölgesel saç ekimi ile hastanın açılan alanlarına saç ekimi gerçekleştirilir.

Eğer bölgesel dökülme geçici bir dökülme değilse, O zaman bölgesel saç ekimi işlemi uygulanabilir. Donör bölgeden alınan saç köklerinin, dökülme olan bölgeye nakledilmesiyle gerçekleştirilen bölgesel saç ekimi, saçların kısaltılmadan yapılabileceği gibi, kısaltılarak da uygulanabilir.
Özellikle kadınlar arasında problem oluşturan alın genişliği, alın bölgesine saç ekimiyle daraltılabilir. Çok sayıda greft gerekmediğinden alın bölgesine uygulanan bölgesel ekimi aynı zaman da tıraşsız bir şekilde gerçekleştirmek de mümkündür.

Yorum yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Translate »

Bizi Ara