Woman’s ile Bütün Kadınlar Özeldir...

+90 (532) 791 42 47 (HAIR) info@kadinsacekimi.com.tr

Saç Ekimi Çözüm Mü?

5
(1)

Saç Ekimi Çözüm Mü?

Saç dökülmesi, saç kırılması ve azalması kadın erkek fark etmeden karşılaştığımız önemli birsorundur. Saç dökülmesinin başlıca faktörleri;

  • Eksik protein,
  • Tiroid hastalıkları,
  • Demir eksikliği,
  • Mantar hastalıklarıdır,

Yetersiz ve dengesiz yeme, içme alışkanlığı de saç dökülmesine neden olacak faktörler arasındadır. Saçlarımız dökülerek seyrekik veya kellik meydana gelmektedir. FUE tekniği; saç köklerine tek tek donör bölgeden alınarak açık alana ekilerek yapılan tekniktir. En çok tercih edilen teknik FUE yöntemidir. Bu teknikte iz kalma durumu görünmektedir. Saç ekimi ortalama 7-8 saat sürmektedir.

Saç Ekimi Saç dökülmesi İçin Çözümdür!

Yapılan saç ekimi doğru mekezde emin ellerde yapıldığı sürece kesin çözümdür. Saçlarınız gür ve doğal görünümüne saç ekimi yaptırarak kavuşabilirsiniz. Saç ekimi çözüm mü? sorusunun cevapı doğru uzmanlar ile kesin çözümdür.

Saç Ekiminde Acı Hissedilir Mi?

Saç ekimi yaptıracak olan hasta lokal anestezi yapıldığı için acı veya sızı hissetmez.
Saçların doğal görünmesi için kişiye uygulanacak teknik çok önemlidir. Kişiye uygun olan işlem muayne sonucunda doğru seçilmesi gerekmektedir. Saçın doğal şekline uygun şekilde yerleştirilmiş olması gerekir. Saç ekim işlemi ameliyathane ortamında yapılması gerekmektedir. Operasyonunuzun sonunda uzmanınızın tavsiyelerini dinlemeniz faydalı olacaktır.
Profesyonel ve uzman ekipler tarafından yapılacak olan saç ekim işlemi hem kesin çözüm verecek hem de saçlarınız doğal görünümü ile fark edilmeyecektir.

Makaleyi Beğendiniz Mi?

Oy vermek için yıldızlara tıklayın!

Ortalama puanı 5 / 5. Oy sayısı: 1

Şu ana kadar oy verilmedi! Bu yazıyı ilk değerlendiren siz olun.

Author Info

Kadın Saç Ekimi

Yorum yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Translate »

Bizi Ara