Woman’s ile Bütün Kadınlar Özeldir...

+90 (532) 791 42 47 (HAIR) info@kadinsacekimi.com.tr

Saç Ekimi Fiyatları

0
(0)

Saç Ekimi Fiyatları

Her sektörde olduğu gibi saç ekiminde de fiyatları etkileyen çeşitli faktörler bulunur. Saç ekimi yaptırmak isteyen kişi, saç ekimi fiyatları için birçok araştırma yapar. Bir zaman sonraaldığı farklı fiyatlardan dolayı kişinin kafası karışır. Bu gayet normaldir “Saç ekimi fiyatları ne kadar” cevabı, saç ekimi fiyatını etkileyen faktörler muayneden sonra ortaya çıkar.
Saç ekimi yaptırmak isteyen insanlar, saç ekimi ile ilgili fiyatların ne kadar olduğunu öğrenerek, bütçelerini buna göre ayarlamak isterler. Biliyorsunuz ki, saç ekimi fiyatları merkeze göre değişiklik gösterir ve saç ekiminde tek bir maliyetten ve fiyattan bahsetmek zordur.

Yöntemine Göre Saç Ekimi Fiyatı

Yöntemine göre saç ekimi fiyatı nasıl değişiklikler yaşandığını görmenize ve saç ekimi maliyeti konusunda sizlere yardımcı olur. Burada saç ekim fiyatı ‘ndan bahsetmek mümkün değildir. Saç ekimi fiyatlarının ne kadar olduğu konusunda en net bilgi, doktor muayenesi sonrasında saç ekimi merkezi tarafından verilen ücretidir.
Saç ekimi fiyatları merkezden merkeze değişir.Farklı saç ekimi yöntemleri için kullanılan alet ve malzemelerde fiyatı değişir. Saç ekimi yapılacak kişinin saç yapısı ve ekilecek saçın özellikleri, saçın niteliği, ekilecek saç sayısı gibi unsurlar da fiyatın belirlenmesinde dikkate alınır.

Saç Ekimi Fiyatları Belirlenirken;

 • Kişinin ekilecek saçlarının kalitesi,
 • Operasyonun kaç seans yapılması gerektiği,
 • Saç ekilecek bölgenin büyüklüğü ve kaç adet saç kökünün gerektiği,
 • Saç köklerinin nakle uygunluğu ve sayısı,
 • Saç ekimi ve ekim esnasında uygulanacak yöntemin maliyeti,
 • Ekimin yapılacağı sağlık kuruluşunun büyüklüğü ve yeterliliği,

Gibi faktörler dikkate alınır.

Saç ekimi fiyatları konusunda Dünya’nın en ucuz ülkesi Türkiye olduğu bilinmektedir. Türkiye’de yapılan saç ekimi operasyonları Avrupa standartlarında olduğu halde, operasyonlar Avrupa ve Amerika’dakinin yarısından daha ucuza yapılmaktadır. Bu nedenle her yıl on binlerce insan ülkemize saç ekimi yaptırmak için gelmektedir.
Saç ekimi fiyatları kişinin saçsız bölgesinin alan büyüklüğüne ve saç ekimi tekniğene göre farklılık göstermektedir. Saç ekimi fiyatı almak için sitemizden iletşim sayfasında iletişim formumuzu doldurabilir, info@kadinsacekimi.com.tr ye email atabilir veya 0532 791 42 47 numaralı telefondan bizleri arayabilirsiniz.

Makaleyi Beğendiniz Mi?

Oy vermek için yıldızlara tıklayın!

Ortalama puanı 0 / 5. Oy sayısı: 0

Şu ana kadar oy verilmedi! Bu yazıyı ilk değerlendiren siz olun.

Author Info

Kadın Saç Ekimi

Comments ( 2 )

 • Berna

  Bilgilendirme için teşekkrler

  • Kadın Saç Ekimi

   rica ederiz :))

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Translate »

Bizi Ara