Woman’s ile Bütün Kadınlar Özeldir...

+90 (532) 791 42 47 (HAIR) info@kadinsacekimi.com.tr

Traşsız Saç Ekimi

0
(0)

Traşsız Saç Ekimi

Birçok etkene bağlı olarak çoğu insanda saç kaybı yaşamaktadır. Bu kayıpların yaşanmasında hormonal bozukluklar, hastalıklar ve stres gibi nedenler dökülmelere etken olabilirken, genetik faktörlere bağlı olarak da saçın hiç çıkmaması mümkün olabilmektedir.

Saç dökülmesi sebebi ne olursa olsun kadınlar ve erkekler için kabul edilmesi oldukça güç bir durumdur. Bu durum ile başa çıkabilmek için çeşitli yollara başvurulsa da, saç ekimi kalıcı ve başarılı çözümler sunan en güvenilir yoldur. 

Saç ektirme erkeklere özgü bir işlem olarak görülse de, saç kaybı yaşadığı durumlarda kadınlar da saç ektirerek kalıcı bir çözüm ile kendi saçlarına sahip olabilmektedirler. Uygulanan tüm saç ekim teknikleri kişiyi kalıcı saçlara kavuşturmayı hedeflemektedir. 

Ancak izlenilen yöntemlerde işlem sırasında kullanılan cihazlar farklılık gösterebilmektedir. Operasyon esnasında saçlarının tıraş edilmesini istemeyen kişilere tıraşsız saç ekimi çözümü sunulmaktadır.

Tıraşlı saç ekiminde, işlemin kolaylığı ve başarılı bir sonuç verebilmesi için saçın tamamının tıraş edilmesi gerekmektedir.

Tıraşsız saç ekiminde ise yalnızca saç kökü alınan donör bölge bir şerit halinde tıraş edilmekte ve çevresinde kalan saçlara ise hiçbir şekilde dokunulmamaktadır. Böylelikle tıraş edilen donör bölge, etrafındaki uzun saçlar tarafından kapatılarak kişiyi rahatsız etmeyecek bir görüntü sağlamaktadır. Tıraşsız saç ekimi yaptıran kişinin saç kaybının çok olmaması gerekmektedir. 3000 üzeri greft ile çalışılacaksa tıraşsız saç ekimi mümkün olmamaktadır. Saç ekimi operasyonunu gerçekleştirecek uzman ile görüşülerek, işlemin yöntemi önceden planlanabilmektedir.

 

Daha Detaylı Bilgi Almak için Lütfen Bizi Arayınız…

Makaleyi Beğendiniz Mi?

Oy vermek için yıldızlara tıklayın!

Ortalama puanı 0 / 5. Oy sayısı: 0

Şu ana kadar oy verilmedi! Bu yazıyı ilk değerlendiren siz olun.

Author Info

Kadın Saç Ekimi

Yorum yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Translate »

Bizi Ara